Қарағанды қ. Әлихан Бөкейханов ауданы мектептерінің 9,11 сынып оқушыларына ерте кәсіптік бағдар беру

Көктемгі кезеңнің екінші онкүндігінде Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде  №74 ЖОББМ; №12 ЖОББМ, №34 ЖОББМ, №32 ЖОББМ, № 13 ЖОББМ, № 54 ЖОББМ; №22 ЖОББМ, №35 ЖОББМ, №73 ЖОББМ, № 53 ЖОББМ., №77 ЖОББМ; №18 ЖОББМ, №40 ЖОББМ Қарағанды қ.   Әлихан Бөкейханов ауданы мектептерінің 9,11 сынып оқушыларына  ерте кәсіптік бағдар беру өткізілді.

Кәсіптік бағдар беру келесі міндеттерді шешуге бағытталды:

• оқушылардың колледж мамандықтары туралы хабардар болу деңгейін арттыру;
  • колледждің оң имиджін қалыптастыру;
  • білім беру қызметтері нарығында колледждің бәсекеге қабілеттілігін арттыру.

Колледжбен танысу кәсіби сынамалар түрінде өтті. Оқушылар үшін біздің әйгілі мұражай шахтасына экскурсия жүргізілді, ол оқу шахтасы болып табылады. Талапкерлер өздерін нағыз шахтерлер сияқты сезінді. Қонақтарға колледж тарихы айтылды, зертханалар мен шеберханалар таныстырылды.

Үміткерлер біздің колледжде оқуды армандайды деп үміттенеміз және біз оларды әрқашан асыға күтеміз.