2023 ҚарТКИК студенттеріне арнау

Бүгін 2022 жылдың 22 қарашасында ерекше күн болды. 1 курс студенттеріне арнау керемет өтті және тек СД-1-23,СД-2-23,ЭСП-1-23,ЭСП-2-23,КИП-2-23 топтары үшін ғана емес, сонымен қатар студенттердің ата-аналары үшін де ұмытылмас болды. Қазылар алқасының құрамында колледждің Қамқоршылық кеңесінің мүшесі Дауыржан Бахытұлы Кауанов, Айсана Дүйсембайқызы Ибраева Ә.Бөкейхан аудан әкімдігінің Әлеуметтік сала бөлімінің бас маманы, Қазыбек би ауданы әкімдігінің еңбек сіңірген қызметкері және штаттан тыс қызметкері, Қазақстан Республикасының Қызыл Жарты Ай волонтері, Әлеуметтік жұмыс және мүгедектерге күтім жасау жөніндегі волонтер Елена Ивановна Кондратенко, колледждің еңбек сіңірген қызметкері Сергей Камилович Тазбаев әр қойылымды әділ бағалап, студенттік сынақ кітапшаларын салтанатты түрде тапсырып, ізгі тілектерін білдірді. Әр топ өз номинациялары бойынша ерекшеленді.
ҚарТИК студенттік Парламентінің ақпарат фракциясы