ҚарТКИК-де Дублер күні

Мұғалімдер күні елімізде 5 қазанда атап өтіледі. Бұл мерекеде тек Қазақстанда ғана емес, бүкіл әлемде өздерін ең асыл мамандықтардың бірі — педагогикаға арнаған адамдарды құрметтейді. Осындай тамаша мерекенің құрметіне Қарағанды тау-кен индустриалды колледжінде Дублер күні өтті! Біздің студенттер оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлерінің орнына дайындалып, сабақ өткізді, сонымен қатар сынып жетекшілері болды. Студенттер өздерінің тағайындалған рөлдеріне жауапкершілікпен қарады және сабақтарды мұғалімдердің өздері Мұқият бақылауымен тиісті деңгейде өткізді! Біздің дублерлер біздің тәжірибемізді ғана емес, сонымен бірге үлкен эмоцияларға ие болды! Бізді түсінгеніңіз және қолдағаныңыз үшін рахмет!
Барлығын Мұғалімдер Күнімен құттықтаймыз!!!