Полиция майорымен кездесу

2023 жылдың 25 мамырында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінің ата-аналар қонақ бөлмесінде ата-аналар жұртшылығы Қарағанды қаласы полиция басқармасының есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл жөніндегі аға жедел уәкілі полиция майоры Нуркашев Нұрлыбек Қуатбековичпен кездесті. Ата-аналар балаларын өмірде күтіп тұрған жаңа қауіп-қатерлерге алаңдап, полиция қызметкерлері жүргізіп жатқан жұмыс туралы Нұрлыбек Қуатбековичке сұрақтар қойып, бейнероликтерді тамашалады. Мұның бәрі отбасындағы тәрбиеге байланысты, ата-аналар балалардың мінез-құлқындағы өзгерістер туралы хабардар болуы керек, жасөспірімге жұмыс ұсынылғанда нені ескеру керек, есірткі және психотроптық заттарды қолдануды, сақтауды, дайындауды болдырмау үшін не істеу керек, қандай жауапкершілік пен жазалау шаралары ҚР Заңдарында көзделген.
Ата-аналар қонақ бөлмесіне Ә.Бөкейхан ауданның БББМ инспекторы полиция капитаны Көшербай Майраш Амангелдіқызы шақырылды, ол алда жазғы демалыс және ата-аналармен балалардың, бөтеннің мүлкін ұрлағаны үшін, балалардың түнгі уақытта ересектердің еріп жүруінсіз қоғамдық орындарда болуы, арнайы қызметтердің жалған шақырулары бойынша жауапкершілігі туралы тағы да әңгімелесті. 1, 2, 3 курс ата-аналар комитеттерінің төрағалары қонақтардың сөйлеген сөздері бойынша бейнероликтерді қызығушылықпен қарап, ата-аналарға біздің ата-аналар қонақ бөлмесінде білгендерінің бәрін өз топтарында жеткізуге шешім қабылдады.
Директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары А. Абельгазина

2023 ж. 29 мамыр
Жазғы кезеңдегі судағы мінез-құлық ережелері

2023-2024 оқу жылына арналған колледж жұмысының жылдық есебі