ТЖ бойынша объектілік жаттығу

2023 жылдың 19 мамырында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде ТЖ бойынша объектілік жаттығу өтті. Эвакуация бойынша жаттығу колледж директоры Н.А.Абденовтың бұйрығымен тағайындалды, жаттығу жетекшілері М.М.Поддубчак, АӘТД оқытушы–ұйымдастырушысы, жаттығу штабының бастығы директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары О.Л.Кастальский тағайындалды.

Жаттығу тақырыбында көзделген адамдарды эвакуациялау және өртті жою кезіндегі іс-қимылдардың дұрыстығын бағалау үшін, сондай-ақ объектінің өрт қауіптілігін төмендетуге ықпал ететін және студенттер мен персоналдың қауіпсіздік деңгейін арттыратын іс-шараларды әзірлеу үшін колледж директоры Н.А.Абденов өртке қарсы жаттығулардың нәтижелеріне талдау жүргізді.

Жаттығу кезінде қойылған мақсаттарға қол жеткізілді. Өртке қарсы жаттығулардың тиімділігі ТЖ кезінде іс-қимыл нұсқамасын қатаң сақтау кезінде қол жеткізілген барлық жауапты тұлғалардың жүйелі жұмысын көрсетті. Жаттығу кезінде колледж қызметкерлерін, 1,2,3 курс студенттерін оқыту сәтті болды.

2023 ж. 19 мамыр
Жазғы кезеңдегі судағы мінез-құлық ережелері

2023-2024 оқу жылына арналған колледж жұмысының жылдық есебі

2023 ж. 19 мамыр