Арнайы пәндер мен кәсіптік оқыту онкүндігі

2023 жылдың 27 наурыз – 6 сәуір аралығында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде оқу-әдістемелік жұмыс жоспарына сәйкес технологиялық процестерді автоматтандыру және басқару, электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану бағыты бойынша арнайы пәндер мен кәсіптік оқыту онкүндігі өтуде.

Онкүндік ЭСП, ЭМО, КИП топтарының 1-ші, 2-ші және 3-ші курс студенттерімен сыныптан тыс іс-шараларды өткізуді қамтиды. 2023 жылдың 27-ші наурызында желіде онкүндіктің ашылуы өтті, онда ЦӘК төрағасы Ш.Е.Ансатова студенттерді онкүндіктің ашылуымен құттықтап, жұмыс жоспарымен таныстырды, бұдан әрі ЭМО-1-22, ЭМО-1-20 топтарында «Өз ойыны» викторинасы өтті, онда студенттер жарыс түрінде мамандығы бойынша білімдерін көрсетті.

28-ші наурызда ЭСП-1-21 тобында «Өз қадамыма, бір адым»  викторинасы өтті, викторина IT технологияларды қолдана отырып, интерактивті түрде өткізілді, қатысушылар ұсынылған барлық тапсырмаларды сәтті орындады, мамандығы бойынша өз білімдерін көрсетті.