КВН командаларының тағайындалған жетекшілеріне арналған екі күндік семинар

2023 жылдың 19-20 қаңтарында Қарағанды ​​машина жасау колледжінің базасында Қарағанды ​​облысы бойынша ТжКБ орыс және қазақ лигасының КВН командаларының тағайындалған жетекшілеріне арналған екі күндік семинар өтті. КТК ЛИГАСЫНЫҢ бас редакторы Әбілдин Рустам Уәлиұлы команда құрудың ерекшеліктері, сценография, импровизация, актерлік шеберлік туралы айтып берді, сонымен қатар түрлі әдіс-тәсілдер мен команда құру жаттығуларын зерттеді. Осы 2 күн ішінде біз үлкен теориялық және практикалық тәжірибе алдық, оны студенттермен жұмысымызда жүзеге асырамыз. КВН үшін – болашақ, өйткені біздің мақсатымыз – жастардың белсенді азаматтық ұстанымын тәрбиелеу.

Қарағанды ​​тау-кен индустриалдық колледжінің КВН командасының жетекшісі Демченко А.В.