Колледж ішін безендіру

2022 жылдың 20 желтоқсаннан бастап Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі Жаңа жылға дайындық үстінде. «Аяз атаның шеберханасында» студенттер колледж ішін өз қолдарымен безендіру үшін қолөнер бұйымдарын жасады.  Мүмкін бұл қарапайым ойыншықтар шығар, бірақ өз қолдарымен жасалған.  Балалар шілтерлі қаршалар кесуді үйренді, қораптардан аққала мен Аяз ата жасады.  Олар оны безендіргенде, барлығы осындай сұлулыққа өте риза болды. Мереке алдындағы жаңа жылдық көңіл-күй, бұл ғажайып сыйлықтарды күту болды.

Баршаңызды Жаңа жылмен құттықтаймыз!