«Үшқыр ойлы студент» интеллектуалдық сайыс

2022 жылдың 1 желтоқсанында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде арнайы пәндер және кәсіптік оқыту он күндігі аясында ЭСП-1-21 тобымен  арнайы пәндер оқытушысы Қасымова Айнұр Қасымқызы «Үшқыр ойлы студент» атты интеллектуалдық сайыс өткізді. Сайыс барысында студенттер арнайы  пәндерден алған білімдерін көрсете білді, әр түрлі жаңа технологиялар  қолданылды. Студенттерді ойын элементтері арқылы пәнге деген танымдық қызығушылығын оятып, белсенділігін арттырды.