«Дұрыс таңдау жаса!» жобасын жүзеге асыру аясында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде «Электргаздәнекерлеуші» біліктілігі «Дәнекерлеу ісі» жұмыс мамандықтары бойынша Қарағанды қаласының колледж студенттері арасында кәсіби шеберлік байқауы өтті.

Конкурстың ұйымдастырушылары Қарағанды қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің «Қарағанды қаласының Жастар ресурстық орталығы» КММ, Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде Қарағанды облысының «Жастар және балалар ұйымдары одағы» ЖҚБ.

Байқау жеңімпаздары үздік көрсеткіштері бойынша анықталды:

1 орынды ТМ-1-22 тобының студенті Ибрагимов Рафис иеленді! Жарайсың Рафис! Әрине, барлық жеңімпаздар дипломдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды, ал қатысушылар сертификаттар алды.

Хабарлама

Хабарлама «Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі» КММ бос лауазымына конкурс өткізетіндігі туралы хабарлайды...

2022 ж. 5 желтоқсан
КВН командаларының тағайындалған жетекшілеріне арналған екі күндік семинар

2023 жылдың 19-20 қаңтарында Қарағанды машина жасау колледжінің базасында Қарағанды облысы бойынша ТжКБ орыс және қазақ лигасының КВН командаларының тағайындалған жетекшілеріне арналған екі күндік семинар өтті.

2022 ж. 5 желтоқсан
«Педагогикалық ұжымның кәсіби құзыреттілігі: мәселелер мен шешу жолдары» психологиялық-педагогикалық семинары

2023 жылдың 4-13 қаңтар аралығында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінің оқытушылары үшін «Педагогикалық ұжымның кәсіби құзыреттілігі: мәселелер мен шешу жолдары» атты жоспарлы тұрақты психологиялық-педагогикалық семинары өтті.

2022 ж. 5 желтоқсан
Оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлері үшін оқыту семинарлары

Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде «Психология бойынша мектеп-лектория» аясында 2023 жылдың 04-16 қаңтар аралығында педагог-психолог Демченко А.В. оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері үшін оқыту семинарлар өткізді.