"Бабалар ерлігі – ұрпаққа үлгі" тәрбие сағаты

2022 жылдың 29 қарашасында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінің кітапханашысы Ғ.Қ.Қалмағанбетова "Оқуға құштар колледж" жобасы аясында "Бабалар ерлігі – ұрпаққа үлгі" тақырыбында тәрбие сағатын өткізді. Бабаларымыздың әрбір жүріп өткен жолы – біз үшін үлгі, шежіре, тағдыр-тарих. "Ел ерімен еңселі", " "Елім" деп еңіреп туған ерлердің есімі еш уақытта елеусіз қалмайтыны ақиқат. Халық мұндай қаһарман ұлдарын жыр аңызға айналдырып, өшпес ерлігін ауыздарынан тастамай, жан жүрегінде сақтайды. "Жеті атасын білмейтін ер жетесіз, жеті ғасыр тарихын білмейтін ел жетесіз" деп атам қазақ бекер айтпаған ғой. Біз ата тарихын саралап, тарих қойнауын аралап, Ұлыларымызды даралаудамыз қажет. Ондағы мақсат – Ұлылырды зерттеп, олардың мол мұрасын кейінгі ұрпаққа аманат ету. Яғни, қазіргі ұрпақ, соғыс ардагерлерін, майданнан қайтпай қалған боздақтарды келешек үшін, қанын төккені үшін басымызды иіп құрмет көрсетуіміз қажет, ол біздің адамгершілік парызымыз. Адамзаттың алдындағы үлкен міндет, осы тарихи шындықтарды болашақ ұрпаққа ешқандай өзгеріссіз жеткізу болмақ. Маңызды шараға КИП-1-21 тобының студенттері қатысты.

Хабарлама

Хабарлама «Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі» КММ бос лауазымына конкурс өткізетіндігі туралы хабарлайды...

2022 ж. 29 қараша
КВН командаларының тағайындалған жетекшілеріне арналған екі күндік семинар

2023 жылдың 19-20 қаңтарында Қарағанды машина жасау колледжінің базасында Қарағанды облысы бойынша ТжКБ орыс және қазақ лигасының КВН командаларының тағайындалған жетекшілеріне арналған екі күндік семинар өтті.

2022 ж. 29 қараша
«Педагогикалық ұжымның кәсіби құзыреттілігі: мәселелер мен шешу жолдары» психологиялық-педагогикалық семинары

2023 жылдың 4-13 қаңтар аралығында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінің оқытушылары үшін «Педагогикалық ұжымның кәсіби құзыреттілігі: мәселелер мен шешу жолдары» атты жоспарлы тұрақты психологиялық-педагогикалық семинары өтті.

2022 ж. 29 қараша
Оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлері үшін оқыту семинарлары

Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде «Психология бойынша мектеп-лектория» аясында 2023 жылдың 04-16 қаңтар аралығында педагог-психолог Демченко А.В. оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері үшін оқыту семинарлар өткізді.