№6 мектеп-интернатының түлектеріне ерте кәсіптік бағдар беру

2022 жылдың 23 қарашасында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде №6 мектеп-интернатының түлектеріне ерте кәсіптік бағдар берілді.  Колледжбен танысу кәсіптік бағдар беру квесті түрінде өтті. Әр кезеңде балаларға қызықты кездесу, ойын немесе тапсырма дайындалды. Ең қызықты кезең оқу шахтасындағы саяхат болды. Квесттің қорытындысы әрқашан колледждегі «Тілектер ағашы» болып табылады, онда балалар өздерінің армандау ленталарын байлады. Әрине, көптеген тілектерден басқа, олар біздің колледжде оқуды армандайды деп үміттенеміз және біз оларды келесі жылы асыға күтеміз. Бірақ бұған дейін бізді талай кездесу күтіп тұр! Бізге кәсіби бағдар беру квестіне келіңіз!