Жұмыс берушілер күні

Түлектерді даярлау сапасын арттыру және жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету бойынша жұмыс берушілермен одан әрі және тиімді ынтымақтастық мақсатында 2022 жылдың 15 қарашада Қарағанды тау-кен индустриялық колледжінде «Жұмыс берушілер күні» өтті.

«АСПАП» ӨК, «Арселор Миттал Темиртау»  КД  АҚ Костенко атындағы шахтасы , «КЗМК-Имсталькон»  ЖШС, «Welding Company»  ЖШС, «Ұлан» ЖШС,  «EZ Trade» ЖК, «Жылжымайтын мүлік құрылысының тұрғын үй қоры»  ЖШС, Қарағанды техникалық университеті әлеуметтік серіктестік өкілдері және «Аlina»  компаниясының  тобы колледж бойынша экскурсия жасап,  өндірістік оқытуда қолданылатын жаңа технологиялармен танысты.

ҚР Оқу-ағарту  министрлігінің атынан үздік жұмыс берушілерге грамоталар, жемісті ынтымақтастық үшін колледж атынан алғыс хаттар табысталды. Кездесу Қарағанды қаласының қала жоспарлаушы кәсіпорындарымен меморандумға қол қоюмен аяқталды.