«Оқу көшбасшысы» атты викториналық тәрбие сағаты

2022 жылдың 5 қазанында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледж кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында СД-1-21 тобы жетекшісі Абикаева Гүлімай Ағымжанқызымен бірлесе отырып, «Оқу көшбасшысы» атты викториналық тәрбие сағаты өтті. Тәрбие сағатының мақсаты студенттердің кітап оқуға деген құштарлығын арттыру. Іс шара барысында студенттерге колледж кітапханашысы мен топ жетекшісі кітапханадан әдеби кітаптар қорымен таныстырып, әр түрлі жанрдағы кітаптар бойынша сауалдар қойылып студенттердің кітап оқудағы көшбасшылығы анықталды.