«WorldSkills Karaganda-2022» өңірлік чемпионаты

2022 жылдың 11 мамырында Қарағанды облысының білім басқармасының Қарағанды облысының ТжКБ ұйымдарының студенттері арасында «WorldSkills Karaganda-2022» өңірлік чемпионатын ұйымдастыру және өткізу жоспарына сәйкес Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде «Дәнекерлеу технолгиялары» құзіреттілігі бойынша WorldSkills Karaganda-2022 өңірлік чемпионаты басталды. Аталған чемпионат колледждің АКТ залында салтанатты түрде ашылды. Чемпионатқа қатысуға Қарағанды облысы өңірінен 20 қатысушы іріктелді. Чемпионат 2022 жылдың 11-13 мамыр аралығында өтеді. Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі атынан СД-2-20 тобының студенті Мытник Федор Вадимович қатысады, жетекшісі, эксперт-компатриот, өндірістік оқыту шебері – Абитаев Думан Кыдырбаевич.
Барлық қатысушыларға сәттілік және жеңіс тілейміз.

«WorldSkills Karaganda-2022» өңірлік чемпионаты

2022 ж. 11 мамыр
ҚР БҒМ МЕКТЕП ДӘРЕТХАНАЛАРЫ МЕН АСХАНАЛАРЫНА МОНИТОРИНГ ЖҮРГІЗУ АКЦИЯСЫН БАСТАДЫ

ҚР БҒМ Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің бастамасымен мектеп дәретханалары мен асханаларына мониторинг жүргізу бойынша «Балаға лайық» республикалық акциясы басталды деп хабарлайды ҚР Бiлiм және ғылым министрлігі.