Бүгін - Қазақстанда жалпыұлттық аза тұту күні

Террористік актілердің салдарынан адамдардың қазаға ұшырауына байланысты елімізде 10 қаңтар жалпыұлттық аза тұту күні деп жарияланды. "Қазақстан Республикасында жасалған террористік актілердің салдарынан адамдардың қаза болуына байланысты Қазақстан Республикасында 2022 жылғы 10 қаңтарда жалпыұлттық аза тұту жариялансын", - делінген президент Қасым-Жомарт Тоқаевтың 8 қаңтар күні жария еткен өкімінде.

Жарнама

«Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі» КММ бос лауазымына конкурс өткізетіндігі туралы хабарлайды:

Жарнама