Зейнеткерлерді, еңбек ардагерлерін құттықтау

Алда келе жатқан Жаңа 2022 жыл қарсаңында Қарағанды ​​тау-кен индустриалдық колледжінің әкімшілігі бастаған ұжымы демеушілік көрсеткен зейнеткерлерді, еңбек ардагерлерін Аяз ата мен Ақшақар ұсынған сыйлықтармен шын жүректен құттықтады !!! Жаңа жылмен құттықтауға белсенділік танытқан студенттер – "Мейірім" десантының волонтерлері және волонтер жетекшісі  А.К.Сулейменова Елена Михайловна мен Тамара Васильевнаны таң қалдырды және олар біздің студенттердің сценарийіне қуана қатысты. Кездесу қызықты өтті. Ардагерлер де колледжіміздің балалары мен ұстаздарына көптеген ізгі тілектерін арнады!!!

Педагог-психолог А.В.Демченко

«WorldSkills Karaganda-2022» өңірлік чемпионаты

2021 ж. 29 желтоқсан
ҚР БҒМ МЕКТЕП ДӘРЕТХАНАЛАРЫ МЕН АСХАНАЛАРЫНА МОНИТОРИНГ ЖҮРГІЗУ АКЦИЯСЫН БАСТАДЫ

ҚР БҒМ Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің бастамасымен мектеп дәретханалары мен асханаларына мониторинг жүргізу бойынша «Балаға лайық» республикалық акциясы басталды деп хабарлайды ҚР Бiлiм және ғылым министрлігі.