«Жас маман» жобасын жүзеге асыру аясында құрылған салааралық құзыреттілік орталығы ашылуы

2021 жылдың 20 желтоқсанында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде, «Жас маман» жобасын жүзеге асыру аясында құрылған салааралық құзыреттілік орталығы ашылды.
салааралық құзыреттілік орталығының ашылу салтанатына Қалалық мәслихат хатшысы Бексұлтанов Құдайберген Бексұлтанұлы, Қарағанды облысы білім басқармасының бастығы Қожахметова Гульсум Шабдановна қатысып, осындай айтулы оқиғамен құттықтады, сонымен қатар, ашылу салтанатына әлеуметтік серіктестер қатарынан, жұмыс берушілер «Арселор Миталл Теміртау» АҚ, Костенко атындағы шахтаның автоматика бастығы Лобачев Сергей Николаевич, «WELDING COMPANI» ЖШС сату жөніндегі директоры Телегин Иван Александрович, қалалық мәслихат депутаты Ан Сергей Валентинович, Қарағанды облысы білім басқармасының ТжКБ бөлімінің бастығы Абенова Құралай Мұхамедғалымовна, «КЗМК-Имсталькон»  ЖШС кадрлар бөлімінің бастығы Кауанов Дауыржан Бахытович қатысты.
 «Жас маман» жобасы білім алушылардың бірегей кәсіби құзыреттерін дамытуға және оларды жаңа сапалы деңгейге көтеруге, қазақстандық қана емес, халықаралық нарықта да өзекті болып табылатын неғұрлым сұранысқа ие индустриялық және сервистік мамандықтар бойынша мамандар даярлау үшін қолайлы жағдайлар жасауға мүмкіндік береді.

«WorldSkills Karaganda-2022» өңірлік чемпионаты

2021 ж. 20 желтоқсан
ҚР БҒМ МЕКТЕП ДӘРЕТХАНАЛАРЫ МЕН АСХАНАЛАРЫНА МОНИТОРИНГ ЖҮРГІЗУ АКЦИЯСЫН БАСТАДЫ

ҚР БҒМ Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің бастамасымен мектеп дәретханалары мен асханаларына мониторинг жүргізу бойынша «Балаға лайық» республикалық акциясы басталды деп хабарлайды ҚР Бiлiм және ғылым министрлігі.