"Өзге емес, өзім айтам өз жайымды" атты әдеби-музыкалық кеші

2021 жылдың 8-ші қазанында Жаңа Майқұдық мәдениет үйінің кітапханасында М.Әуезов атындағы орталықтандырылған кітапханалар жүйесінің нөмірі 31-ші филиалымен бірлесе отырып, ақын Қасым Аманжоловқа 110 жыл толуына арналған "Өзге емес, өзім айтам өз жайымды" атты әдеби-музыкалық кеш болып өтті. Аталған кешке Қарағанды тау-кен индустриялдық колледжінің ЭСП-1-21 тобының студенттері, колледж кітапханашысы Ғалия Қадырқызы Калмаганбетова және оқырман Т.А.Облопова қатысты. Іс-шараның жоғары деңгейде өтуіне Жаңа Майқұдық мәдениет үйінің кітапхана меңгерушісі – А.У. Джуматаева, кітапханашы  А.С. Ажданова және қызметкерлер ат салысты.