Колледждегі оқытудың типтері мен түрлерінің ерекше ұймдастырылу процессі

2021 жылдың 16  ақпанында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде жас мамандарға арналған  «Колледждегі оқытудың типтері мен түрлерінің   ерекше ұймдастырылу процессі» тақырыбында әдістемелік семинар-тренинг  өткізілді. Семинарды директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Серікбаева Қарлығаш Ашубасарқызы  «Жас мамандар мектебі» іс- шарасының жоспары бойынш аясында өткізді.  Семинардың мақсаты: педагог мамандарының  жаңа иновациялық технологияларды  сабақ барысында пайдалануға мотивация беру. Колледждегі жаңадан келген жас мұғалімдер мен оқу ісі шеберлері тәжірибелі маманнан  оқытудың жаңаша түрлері мен әртүрлі тәсілдерімен  танысты. Сабаққа жаңаша мақсат пен міндет қоюды,  топпен жұмыс істеу, топтың ішінде  диференциалдық оқыту жолдарын үйренді.

Методист Коянбаева Раушан Жумажанқызы