«Жастар және отбасы саясаты саласындағы өзекті мәселелер» тақырыбындағы семинар

2021 жылдың 12 ақпанында «Жастар және отбасы саясаты саласындағы өзекті мәселелер» тақырыбында семинар өтті.
Мемлекет Басшысының жастар және отбасы саласындағы мемлекеттік саясатты жетілдіру бойынша қойған міндеттеріне сәйкес «Тәуелсіздік ұрпақтары» ұлттық жобасы шеңберінде ұсынылатын реформалар аясында жастар және отбасы саясатындағы заңнаманы жетілдіру, жастарға қолжетімді тұрғын үй беру, жұмысқа орналастыру, сондай-ақ «жастарды дамыту индексін» әзірлеу және енгізу мәселелерін жетілдіру ұсынылады.
Ұсынылатын реформалардың ішінде NEET санатындағы жастар санын азайтуға бағытталған шаралар жоспарланған.
Семинар қорытындысы бойынша қатысушылар мемлекеттік жастар саясаты мәселелері жөніндегі Заң жобасына реформалар бойынша ұсыныстар енгізді.
Іс-шараға 80-нен аса жастар ресурстық орталықтарының қызметкерлері, өңірлік жастар ұйымдарының өкілдері қатысты.