Ауғанстан соғысының ақиқаты

2021 жылдың 11-ші ақпанында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінің кітапханасында Ауған соғысының ардагерлеріне арналған, Ауған соғысының болу себептерін түсіндіру, бейбітшілік үшін күрескен ерлердің қаһармандығы мен күрескерлік ерліктерін әрқашан есте сақтауға, үлгі ете білу мақсатында "Ауғанстан соғысының ақиқаты" атты кеш ұйымдастырылды. Кешке Ауған соғысының ардагерлері шақырылып, құрмет көрсетілді. Колледж студенттері өз өнерлерін көрсетіп, ардагерлерге тарту етті.

Жаңалықтар материалы