Час профориентации

13 мая 2020 года прошел Час профориентации Карагандинского горно-индустриального колледжа, с участием заместителя директора по УВР Абельгазиной Айгуль Омаровны. Находясь на дистанционном обучении мы провели онлайн встречи с директорами общеобразовательных школ  Октябрьского района г. Караганды, где скоректировали работу по профориентации среди выпускников 9,11 классов, получили возможность выйти на родительские чаты и чаты выпускных классов с профориентационным материалом, идет активная профориентация по рабочим специальностям, которые Вы можете получить в нашем колледже.Час профориентации организован совместно с УМЦ Карагандинской области.

Бүгін - Қазақстанда жалпыұлттық аза тұту күні

Террористік актілердің салдарынан адамдардың қазаға ұшырауына байланысты елімізде 10 қаңтар жалпыұлттық аза тұту күні деп жарияланды

Зейнеткерлерді, еңбек ардагерлерін құттықтау

Алда келе жатқан Жаңа 2022 жыл қарсаңында Қарағанды ​​тау-кен индустриалдық колледжінің әкімшілігі бастаған ұжымы демеушілік көрсеткен зейнеткерлерді, еңбек ардагерлерін Аяз ата мен Ақшақар ұсынған сыйлықтармен шын жүректен құттықтады

2020 ж. 14 мамыр
«Жас маман» жобасын жүзеге асыру аясында құрылған салааралық құзыреттілік орталығы ашылуы

2021 жылдың 20 желтоқсанында Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжінде, «Жас маман» жобасын жүзеге асыру аясында құрылған салааралық құзыреттілік орталығы ашылды.

2020 ж. 14 мамыр
"Жұмысқа орналасамыз" тақырыбында шеберлік сағаты

2021 жылдың 06 желтоқсанында ЭСП-2-21, МОР-1-21, СДР1-20 топтары арасында орыс тілінде "Жұмысқа орналасамыз" тақырыбында шеберлік сағаты өтті.